BEYPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU 21.DÖNEM MEZUNİYET TÖRENİ

Beypazarı Meslek Yüksekokulu’nun 21.dönem mezunları,23 Mayıs 2017 Çarşamba günü yapılan törenle mezuniyet belgelerini aldılar. Beypazarı Belediyesi Mustafa Cankara Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen törene; Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülkadir GÜRER katıldı. Beypazarı Kaymakamı Kadir EKİNCİ, Belediye Başkan Yardımcısı Ali IŞIK, Cumhuriyet Başsavcısı Meltem MEMİŞ, İlçe Emniyet Müdürü Atilla Yaşar, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muharrem ÖZEN, Elmadağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin ÜNVER, Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Seyhan AKISKA, Gama Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ziya TELATAR, Ayaş Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mutlu YILMAZ, Kalecik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Özer ELİBÜYÜK de törene katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Beypazarı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Timur GÜLTEKİN ardından Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülkadir GÜRER de konuşmasını yaptı.

Dönem 1.Batın KÜÇÜKKAYA’ nın konuşmasından sonra okul ve bölümlerde dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı ve mezun olan 250 örgün ve 100 uzaktan eğitim öğrencisine mezuniyet belgeleri verildi.

Öğretim üyeleri, öğretim görevlileri, aileler ve basın mensuplarının katıldığı tören mezunların kep atma töreninden sonra sona erdi.