GİYSİ BANKASI

 Amacı: Giysiye ihtiyacı olan Ankara Üniversitesi öğrencilerine ücretsiz giysi temin etmektir.

Giysi Bankasına Giysi Temini: İhtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtılan giysiler, Üniversitemiz mensuplarınca ve gönüllü öğrencilerimiz tarafından temin edilmektedir.

Giysilerin Kalitesi: Çeşitli yollarla bize intikal eden giysiler, önce kontrolden geçirilmekte ve öğrencinin giyebileceğine kanaat getirildikten sonra reyonlara yerleştirilmektedir. Bu nedenle giysi bağışçılarına öğrencilerin giyebileceği kalitede, demode olmamış ve temiz giysileri bağışlamaları hatırlatılmaktadır. Ayrıca hiç giyilmemiş, yeni giysiler de bankamıza bağışlanmaktadır.

Öğrencilerin Yararlanmaları: Üniversitemizde eğitim ve öğretimin devam ettiği tarihler arasında, Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri (haftada 3 gün)  12.00 – 13.30 saatleri arasında öğrencilerimiz sadece üniversite kimliklerini göstererek yararlanmaktadırlar. Her eğitim-öğretim döneminde, Üniversitemizin tüm birimlerinde duyuru yapılmaktadır.

Giysi Bankasının Yönetimi: Giysi Bankasını gönüllü olarak, Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu Müdürümüz Prof. Dr. Timur Gültekin’in destekleri ile Öğretim Görevlisi Sinem Kırdemir Koordinatörlüğünde yönetilmektedir.

Giysi Bankasının Yeri: Ankara Üniversitesi Öğrenci Giysi Bankası, Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu kampüsü C blokta öğrencilerimize hizmet vermektedir.

İletişim: Giysi Bankası ile ilgili her türlü haberleşme aşağıdaki telefonlar vasıtasıyla yapılabilir:

0 312 763 3021  – Dahiliye (7135)    0 553 349 95 60 (Sinem KIRDEMİR)