Prof. Dr. Timur GÜLTEKİN
Müdür

Uzmanlık Alanı          : Fizik Antropoloji
e-posta                           : tgultekin@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Timur.Gultekin@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Gülhan GÜLDÜR
Müdür Yardımcısı

Dahili Tel                     : 7117 – 7149
e-posta                           : gulhang@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : gulhan.guldur@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Yrd. Doç. Dr. Özgür GÜLDÜ
Öğretim Üyesi

Uzmanlık Alanı         : Sosyal Psikoloji, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi
Dahili Tel                    : 7131
e-posta                         : guldu@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta   : Özgür.Güldü@ankara.edu.tr 

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Yrd. Doç. Dr. Nehir VAROL
Öğretim Üyesi

 Dahili Tel                   : 7125
e-posta                        :  nvarol@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta  : Nehir. Varol@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Dr. Mustafa Cumhur AKBULUT

Uzmanlık Alanı         : Bioistatistik – İş Güvenliği
Dahili Tel                      : 7116
e-posta                           : akbulut@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Mustafa.Cumhur.Akbulut@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Dr. Muhammed Mustafa GÜLDÜR     

Dahili Tel                    : 7112
e-posta                          : mguldur@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : m.mustafa.guldur@ankara.edu.tr

 Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Dr. Azade Özlem ÇALIK

Uzmanlık Alanı         : Turist Rehberliği
Dahili Tel                    : 7107
e-posta                         : doglu@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Ozlem.Doganoglu@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————-

Öğr. Gör. Sabri Serkan KIZILSU  

Uzmanlık Alanı         : Finans Bankacılık ve Sigortacılık – İstatistik
Dahili Tel                    : 7152
 e-posta                        : kizilsu@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Sabri.Serkan.Kizilsu@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————-

Öğr. Gör. Gül Seçil TAHMAZ

Uzmanlık Alanı         : Kongre Turizmi
Dahili Tel                    : 7108
e-posta                         : tahmaz@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Secil.Tahmaz@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Zeynep Sıla ÖZŞEN

Dahili Tel                     : 7109
e-posta                           : zsparlak@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Zeynep.sila.parlak@ankara.edu.tr                                                   

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Nihat DEMİRTAŞ

Uzmanlık Alanı        : Eko Turizm – Otel İşletmeciliği
Dahili Tel                    : 7105
e-posta                         : demirtas@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta   : Nihat.Demirtas@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. İsmail KARAKUŞ     
 
Uzmanlık Alanı        : Önasya Arkeolojisi

Dahili Tel                    : 7119
e-posta                         : karakus@ankara.edu.tr

Kurumsal e-posta    : Ismail.Karakus@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Aytül DOĞAN   

Dahili Tel                     : 7124
e-posta                          : aytuld@ankara.edu.tr

Kurumsal e-posta    : aytul.dogan@ankara.edu.tr

 Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Aliye KURNAZ     
 
Dahili Tel  
                     : 7154

e-posta                            : akurnaz@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta      : aliye.kurnaz@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Leyla DERİN  

Dahili Tel                      : 7127
e-posta                           : lderin@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta     : Leyla.Derin@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Sadi UYMAZ    

Dahili Tel                      : 7128
e-posta                           : suymaz@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta     : Sadi.Uymaz@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Hatice SOMÇAĞ

Dahili Tel                      : 7135
e-posta                           : hsomcag@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta     : Hatice.Somcag@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Selami ÖZAL

Dahili Tel                      : 7101
e-posta                           : ozals.ankara.edu.tr

Kurumsal e-posta     : Selami.Özal@ankara.edu.tr

 Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Öğr. Gör. Burcu BOZKURT

Dahili Tel                          : 7121
e-posta                               : brcbozkurt@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta         : Burcu.Bozkurt@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Okt. Murat ÖZBOLAT
 
Uzmanlık Alanı         : Finans Bankacılık ve Sigortacılık – Bireysel Emeklilik

Dahili Tel                     : 7101
e-posta                          : ozbolat@ankara.edu.tr
Kurumsal e-posta    : Murat.Ozbolat@ankara.edu.tr

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————

Uzm. Sevgi GÜNEY

Dahili Tel                    : 7155
e-posta                         :
Kurumsal e-posta   :

Özgeçmiş / Curriculum Vitae

—————————————————————————————————————